Główna zawartość

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
czwartek, 28 marzec 2024 19:25

ER-2

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego zapraszamy na najtrudniejszy najpiękniejszy szlak rowerowy - ER-2. Zwany Liczyrzepą - przebiega m. in. przez Karkonoski Park Narodowy, daje ogromną frajdę i możliwość sprawdzenia się na podjazdach i zjazdach. Bardziej refleksyjnym i rekreacyjnym rowerzystom zapewnia piękne widoki oraz możliwość jazdy w lesie. Wiele odcinków zostało przebudowanych, dając wygodne asfalty i ścieżki. 

Odnowiliśmy oznakowanie na 227 km trasy. Bawcie się!

 

 

 

piątek, 22 grudzień 2023 17:50

Dobrych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jak z bajki :)

piątek, 11 sierpień 2023 17:36

Afryka

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Afryka w zasięgu ręki? Prawie. Skoro już spłynęliśmy Nysą, to przy okazji pozwiedzaliśmy okolice. Jezioro Afryka, monumentalna wieżą ALP (logo by się nawet Sauron nie powstydził), leśne ścieżki Geoparku i spacerek do Parku Mużakowskiego. Świetny pomysł na weekendową wycieczkę...
środa, 02 sierpień 2023 18:25

Park Mużakowski kajakiem

Oceń ten artykuł
(9 głosów)

Rzeka latem, Nysa Łużycka. Fruwały czaple, śmigały zimorodki, dryfowały pontony ze sznapsami (niemieckich seniorów). Wyprawa przy fantastycznym niebie, przez Park Mużakowski, wprost z lądowaniem w tajemniczym miejscu. Przygodowego psa zastąpiła debiutantka Nora, Polcia znowu spała kołysana rytmem wioseł, a reszta podziwiała uroki rzecznego świata.

piątek, 23 czerwiec 2023 17:34

Koło

Oceń ten artykuł
(10 głosów)

Koło i koło, stare i nowe się spotkało. Dla tradycjonalistów koło ma 2 koła. A ten jeden od 1 rzekł "może pokręcimy Razem na kole"... Udało się, 80 km drogą różną. Bo Razem można wszystko, a przynajmniej wiele :)

Strona 1 z 69